Country House Dafni

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    De 1-slaapkamer Country House Dafni Vasilikí ligt op 3 km van het Agios Nikolaos-strand en heeft een zwembad, een bubbelbad om in te ontspannen.

    Gasten het Dafni-strand binnen 10 minuten rijden vinden en het centrum van Vasilikí binnen 30 minuten te voet bereiken. De 50 m² grote villa is gelegen op afstand van 4 km van het Nationaal park Zakynthos.

    U kunt maaltijden bereiden met behulp van een complete keuken, die volledig is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven. Porto Mela ligt binnen een paar straten van dit vakantiehuis en biedt een ruime keuze aan Mediterrane gerechten. Vanaf deze gesitueerde in Vasilikí Country House Dafni is het 20 minuten rijden naar de luchthaven Zakynthos. Yoga-instructie zijn beschikbaar voor degenen die fit willen blijven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 18:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 08:00
    Licentienummer00001139875

    Kameropties bij Country House Dafni Vasilikí

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Country House Dafni Vasilikí Interieur foto Country House Dafni Vasilikí Interieur foto Country House Dafni Vasilikí Interieur foto Country House Dafni Vasilikí Keuken foto Country House Dafni Vasilikí Interieur foto Country House Dafni Vasilikí Kamer foto Country House Dafni Vasilikí Macro Details foto Country House Dafni Vasilikí Keuken foto Country House Dafni Vasilikí Andere info foto Country House Dafni Vasilikí Faciliteiten foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Country House Dafni Vasilikí

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Country House Dafni Vasilikí

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Country House Dafni With His Pets een keuken?
      Ja, in Country House Dafni With His Pets is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Is Country House Dafni With His Pets huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Country House Dafni With His Pets.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Country House Dafni With His Pets?
      Gasten van Country House Dafni With His Pets kunnen onder andere het Dafni-strand (2 km), het Agios Nikolaos-strand 3) en het Nationaal park Zakynthos 4) verkennen.
    • Biedt Country House Dafni With His Pets spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Country House Dafni With His Pets verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Country House Dafni Vasilikí